LPG Endermoloji

LPG Endermoloji, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde kullanılır. Merkezimizde LPG’ nin en son modeli Cello M6 Keymodule Sistemi Kullanılmaktadır.


LPG Nedir?

LPG Vakumlama ve dönen yapıları içinde barındıran özel bir cihaz vasıtası ile deri ve yağ dokusuna negatif basınç uygulanmasına yönelik bir masaj cihazıdır.


LPG'nin Diğer Yöntemlerden Farkı Nedir?

LPG Cello M6 Keymodule ile yapılan uygulamaların diğer yöntemlere göre en önemli özelliği cihazın selülit tedavisinde etkinliği bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış ve FDA tarafından onaylanmış olmasıdır.


LPG Uygulaması Ağrılı Mıdır?

Tamamen ağrısız rahatlarıcı bir uygulamadır.


LPG'nin Eski Sisteme Göre Farkı Nedir?

LPG’ nin Eski modeline göre Keymodule’ ün en önemli özelliği kişiye özel programlar seçilmesine olanak sağlayan yazılıma sahip olmasıdır. Keymodule’ ün bir önemli özelliği vücut şekli ve cilt yapısına göre farklı uygulama başlıkları seçebilmeye olanak sağlaması ve başlıklar üzerinde birbirinden bağımsız hareket kabiliyetine sahip iki rulman bulunmasıdır. Bu sayede cilt ve cilt altı dokular üzerinde maksimum düzeyde etki sağlamak mümkün olmaktadır.


LPG Kilo Vermeyi Sağlar Mı?

LPG Kilo vermeye yönelik bir uygulama değildir.


LPG Seansı Ne Kadar Sürer ve Kaç Sefer Tekrarlanmalıdır?

Tedavi süresi problemin yoğunluğuna bağlı olarak 15-20 seans arasında değişir. Toplam 35 dakika sürer, haftada 2-3 kez tekrarlanabilir.


LPG'nin İlk Etkileri Kaçıncı Seanstan Sonra Görülür?

LPG Tedavisinin ilk etkileri 7-8. seanstan sonra vücutta sıkılaşma şeklinde görülür.


Yalova Estetik Merkezi

Adres: Fevzi Çakmak Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. No:82 Kat:2 YALOVA
Telefon: (0226) 811 4057  (0226) 811 5051    info@dermoklinik.com


© 2023 DermoKlinik